На Миколаївщині в медзакладах вносили фальшиві дані, щоб отримувати додаткові кошти з бюджету
У Миколаївській області правоохоронці розслідують масштабну схему можливих махінацій у сфері медицини. За інформацією слідства, працівники місцевих комунальних медичних установ протягом кількох років могли неодноразово підробляти медичну документацію. Як зазначено в ухвалі Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, підозрювані вносили неправдиві дані в електронну систему охорони здоров’я, створюючи враження, що певні громадяни уклали декларації з лікарями або отримували…