За публічного обвинувачення прокурорів Окружна прокуратура міста Миколаєва Миколаївської області суд визнав винним 26-річного місцевого мешканця у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).
Наступні 7 років і 6 місяців він проведе за ґратами.
У суді доведено, що у вересні 2023 року в Центральному районі Миколаєва чоловік підійшов на вулиці до 16-річної дівчини та відкрито відібрав її мобільний телефон, після чого втік.
У суді обвинувачений своєї провини не визнав. Попри це, прокурори зібрали беззаперечні докази, які повністю довели його вину.