Чоловік пограбував 16-річну дівчину: отримав 7 років 6 місяців ув’язнення

За публічного обвинувачення прокурорів Окружна прокуратура міста Миколаєва Миколаївської області суд визнав винним 26-річного місцевого мешканця у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).

Наступні 7 років і 6 місяців він проведе за ґратами.

У суді доведено, що у вересні 2023 року в Центральному районі Миколаєва чоловік підійшов на вулиці до 16-річної дівчини та відкрито відібрав її мобільний телефон, після чого втік.

У суді обвинувачений своєї провини не визнав. Попри це, прокурори зібрали беззаперечні докази, які повністю довели його вину.