Директор комунального підприємства на Миколаївщині завдав понад 1,2 млн грн збитків громаді

Директор комунального підприємства на Миколаївщині підозрюється у завданні понад 1,2 млн грн збитків.

За процесуального керівництва Миколаївська окружна прокуратура Миколаївської області повідомлено про підозру директору одного з комунальних підприємств у Миколаївському районі у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, діючи в інтересах третьої особи та з метою одержання неправомірної вигоди, використав своє службове становище всупереч інтересам служби та уклав від імені комунального підприємства договір купівлі-продажу нерухомого майна за суттєво завищеною вартістю.

Внаслідок таких дій комунальному підприємству спричинено матеріальну шкоду на суму понад 1,2 млн гривень.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом.