На Миколаївщині судитимуть двох лісорубів, які здійснили незаконну порубку дерев, чим завдали шкоди на 154 тисяч гривень.
Баштанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо двох місцевих мешканців м. Снігурівка, які незаконно здійснили порубку дерев породи дуб у захисному лісовому насадженні на території Інгульської сільської ради, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).
Розслідуванням встановлено, що в квітні 2026 року обвинувачені, за попередньою змовою, без відповідного дозволу на заготівлю деревини, із використанням транспортних засобів та бензопили вчинили незаконну порубку 6 зеленоростучих дерев породи дуб у захисному лісовому насадженні.
Під час досудового розслідування заподіяна шкода відшкодована підозрюваними шляхом сплати грошових коштів на рахунок Інгульської сільської ради.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області.
Зловмисникам загрожує покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено у законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
