У Миколаєві завдяки допомозі Данії та ПРООН модернізували кабінети лікарів і медсестер та відкрили контакт-центри
Уряд Данії та ПРООН в Україні модернізували й обладнали кабінети лікарів і медичних сестер у трьох центрах первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Миколаєва та відкрили контакт-центри у двох із них. Про це пише Миколаївська міська рада. Тепер на базі ЦПМСД № 2, 3 та 6 працює 18 повністю оновлених кабінетів. Кожен оснащений сучасними медичними приладами, ергономічними…