Миколаївщина: Власники автівок сплатили до місцевих скарбниць 1,6 млн грн транспортного податку
Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє: у першому півріччі 2025 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 1,6 млн грн транспортного податку. Основна сума сплаченого податку, а саме 873,5 тис. грн, перерахована власниками авто – юридичними особами. Внесок у сплату транспортного податку від фізичних осіб склав 728,7 тис. гривень. Нагадуємо, що платниками транспортного податку є фізичні та…