Не давали набрати води з колодязя та не пускали до річки: українка розповіла про знущання фашистів під Миколаєвом
Українка розповіла, як змогла пережити тиждень окупації у захопленій ворогом Снігурівці Миколаївської області, та як їй вдалося вирватися із пастки. Її розповіддю поділилися ФАКТИ з посиланням на «Суспільне». За словами жінки, до рідних до Снігурівки вона приїхала 25 лютого із Харкова. Окупанти почали обстрілювати Снігурівку за тиждень з початку повномасштабної війни, а 19 березня увійшли до міста. «До цього ми ховалися у підвалі, але цього дня пішли до школи, там…