На Миколаївщині троє жителів громади здійснили незаконну порубку дерев: шкода на суму 19 099 грн
Екоінспектором встановлено, що протягом 2024 року троє жителів Арбузинської громади здійснили незаконну порубку без наявності відповідного дозволу (лісорубного квитка) в полезахисній лісовій смузі, повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу. Такі дії є порушенням природоохоронного законодавства: статей 12,38 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 10 Закону України «Про рослинний світ», статей 69,70 Лісового Кодексу…