Стало відомо, коли знов почнуть вимикати світло – ДТЕК
За умови відсутності нових атак на енергетику та аномальної спеки відключення електроенергії не застосовуватимуться приблизно до середини жовтня. Як передає Укрінформ, відповідне роз’яснення Група ДТЕК розмістила у Телеграмі. У ДТЕК наголосили, що ситуація в енергетиці дещо покращилася завдяки частковому відновленню генеруючих потужностей та зниженню температури повітря. Однак із настанням холодів навантаження на енергосистему збільшиться, адже споживачі почнуть користуватися…