Комплекс “Панцир-С відібрали і спалили на Миколаївщині
Жителі Баштанки на Миколаївщині відібрали у ворога і спалили “хвалений комплекс “Панцир-С”, повідомляє Рубрика. Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов у Телеграмі. “…колгоспники з Баштанки, самі того не розуміючи, віджали та спалили найновіший хвалений комплекс “Панцир-С” вартістю 15 мільйонів доларів. “Народ-переможець” розбігався українськими полями, як щурі”, – зазначив він.