Вночі на Миколаївщині провели першу наступальну операцію – Кім
Голова Миколаївської ОДА привітав жителів Миколаївщини з ранком на українській землі та розповів про події вночі: “Доброго ранку! МИ З УКРАЇНИ! Ночью орки спать не дали. Провели операцию “Цыган”. Много техники спалили, кое что забрали себе. В общем, орки на нас обиделись сильно. Тащут десант, пошла их колона со Снигиревки. Пытаются что-то отбивать. Пытаются эвакуировать…