Мешканцю Миколаївщини, якого підозрюють у державній зраді, стало погано у суді: викликали “швидку”
Екскомандиру 73-го морського центру ССО, посадовцю Очаківської міськради Едуарду Шевченку, обвинуваченому у державній зраді, стало погано під час засідання у Заводському районному суді Миколаєва. Засідання мало пройти у понеділок, 24 березня, повідомляють «МикВісті». Зазначимо, що планувалось дослідити ще низку доказів. Однак процес довелося зупинити. Під час уточнюючих запитань суддів Шевченко не зміг відповідати — йому стало…