Окупанти РФ тричі за тиждень атакували Миколаїв, використовуючи заборонені касетні боєприпаси
Упродовж тижня російські окупанти тричі атакували Миколаїв, використовуючи касетні боєприпаси. Про це йдеться у звіті міжнародної оргназації з захисту прав людини Human Rights Watch у четвер, 17 березня, пише НВ. HRW опитала шістьох свідків і перевірила десятки відеозаписів у соцмережах. Окупанти завдали удари по житлових кварталах 7, 11 і 13 березня. В організації розповіли: на знімках видно тіла чотирьох загиблих і залишки використаної…