Миколаївщина пропонує окупантам здатися у полон: пам’ятка
Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім запропонував російськім окупантам здатися у полон: “Обращение к русским оккупантам. Завтра дам инструкции, что делать, если хотите жить. Это не касается на артиллеристов и ракетчиков. У вас, ребята, вариантов нет. Вам либо бежать, либо в землю”. Крім того, він опублікував пам’ятку для полегшення їхньої ситуації.