Поліція розпочала “полювання” на браконьєрів на водоймах Миколаївщини
#Поліція на воді розпочала патрулювання річок регіону: на Миколаївщині тривають профілактичні заходи «Нерест», пише Аспект. Розпочався важливий нерестовий період, а тому з початку квітня і включно до 16 червня в Україні діє заборона на будь-який вилов риби. Відтак з 1 квітня поліцейські проводять загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест». Щоденно за дотриманням правил рибальства…