На Миколаївщині посадовець, який дав хабар члену ВЛК, сплатив штраф у розмірі 17 тисяч гривень
На Миколаївщині суд виніс вирок начальнику залізничної станції, якого звинуватили в пропозиції хабаря лікарю-члену ВЛК. Він пішов на угоду зі слідством і отримав штраф на 17 тисяч гривень, повідомляє Антикорупційний вимір. З матеріалів справи відомо, що начальник залізничної станції Березнегувате «Одеської залізниці» мав право на бронювання, проте на момент уточнення своїх облікових даних у червні 2024 року…