З якої години на Миколаївщині відключатимуть світло 10 червня: графік
Укренерго встановило ліміти споживання електроенергії на 10 червня. Тож, графік погодинних відключень діятиме з 16.00 до 22.00 у понеділок. Про це повідомляє Миколаївобленерго. Нагадаємо, що з 01 по 10 червня електроенергіє вимикають згідно встановленого графіку відповідних черг: