У місті на Миколаївщині знищили дерева: сума шкоди 13300 грн
За зверненням жителів міста Первомайськ, державний інспектор провів обстеження по вулиці Коротченка, де було зафіксовано незаконне знищення двох дерев — груші та абрикоса, діаметрами стовбурів 19 см та 21 см, пише Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу. Жодних дозвільних документів на видалення зелених насаджень (ордеру та акту обстеження) не було. Крім того, порушниця здійснила радикальну обрізку…