На Миколаївщині чоловік вирубав дерева: відкрито кримінальне провадження
29 травня 2025 року під час проведення природоохоронних заходів державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції (водна поліція) Миколаївського районного управління поліції виявили факт незаконного знищення зелених насаджень. Поблизу села Михайлівка у Миколаївському районі громадянин самовільно пошкодив три дерева породи «біла акація» в полезахисній смузі до…