У громаді на Миколаївщині палили листя – отримали штраф 3 тис гривень
Палили листя – отримали штраф, повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу. Під час проведення природоохоронних заходів на території Миколаївського району виявлено порушення: спалювання сухої рослинності, сухих гілок та залишків опалого листя. Державні інспектори зафіксували порушення та склали протоколи за ст. 77-1 КУпАП, тож паліям доведеться сплатити 3060 гривень штрафу. Спалювання сухої рослинності не лише шкодить…