Педагогам Миколаївщини пропонують підписати петицію щодо забезпечення гідного рівня оплати праці
Декан юридичного факультету ЧНУ ім. П.Могили, депутат Миколаївської міської ради, Дмитро Січко звернувся до всіх освітян, своїх колег з проханням відреагувати на критичну ситуацію, яка склалася з відтоком кадрів. Заклади освіти страждають від того, що педагоги звільняються з роботи у зв’язку з низьким рівнем оплати. Тож, Січко пропонує колегам підписати відповідну петицію, що стосується підвищення…