Що зроблено у Миколаєві для позитивних змін у шкільному харчуванні
Який прогрес в питанні шкільного харчування в Миколаєві – про це повідомив Дмитро Січко, депутат Миколаївської міської ради: На тижні було проведено заплановане засідання за участю директорів шкіл, Управління освіти Миколаївської міської ради, , заступника міського голови Анатолія Петрова, директора КОПа щодо харчування! За домовленістю директори шкіл та директор КОПа повинні були озвучити, кожен зі…