Яка доля Миколаївського глиноземного заводу
Держава націоналізує Миколаївський глиноземний завод, який раніше працював на російський військово-промисловий комплекс. Зараз відбувається процедура передачі підприємства у державну власність. Про це під час онлайн-брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, пише novyny.live. Росію прогнали з Миколаївського глиноземного Миколаївський глиноземний завод, за словами Віталія Кіма, продовжить свою роботу. “Моя ініціатива…