На Херсонщині окупантів закусали до смерті «бджоли-бандерівці»
Троє рашистських окупантів загинули і ще 25 госпіталізовано у Олешківському районі Херсонщини. Однак причиною цього, як свідчать місцеві мешканці, стали не бойові дії, а напад рою бджіл на місце дислокації агресорів. Про це повідомляють ФАКТИ з посиланням навидання «Новости Херсона». На територію військової частини, яку зайняли окупанти, налетіли бджоли з вуликів, що залишилися поблизу селища Челбурда (у минулому — Пролетарка)….