Нова сонячна станція запрацювала у громаді на Миколаївщині
У четвер, 27 листопада, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик із робочим візитом відвідав Вільнозапорізьку громаду. У межах візиту відкрили сонячну станцію для альтернативного забезпечення електроенергією насосів на водозабірній свердловині, що постачає воду всьому населеному пункту. Станція має потужність 10 кВт із накопичувачем 15 кВт, що дозволить забезпечувати роботу свердловини до доби у разі тривалих…