Кожен другий українець користується послугами в “Дії” — дослідження
Опитування засвідчило, що 59% українців обирають онлайн-послуги в кілька кліків замість офлайну, кожен другий українець користується послугами у застосунку “Дія”. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на Міністерство цифрової трансформації. За даними щорічного опитування від Київського міжнародного інституту соціології, 59% українців обирають онлайн-послуги в кілька кліків замість офлайну, 85% з них задоволені якістю сервісів. За даними…