На Миколаївщині внаслідок обстрілів знову є жертви та поранені

Російські окупанти продовжують обстрілювати Миколаївську область. За добу поранено ще 17 людей, є загиблі.

Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва у Telegram, пише Слово і діло.

Внаслідок ворожих ракетних ударів по Миколаєву пошкоджено кілька будівель, у тому числі й школу. Наразі відомо про одного загиблого.22 червня 2022, 16:17

«За минулу добу на Миколаївщині поранення отримали 17 людей. Дітей серед постраждалих немає», – написала він.

За її словами, всіх постраждалих доставлено до медичних закладів, там вони отримують необхідну допомогу.

Минулої доби війська рф били по Миколаєву і громадам Баштанського і Миколаївського районів. Зокрема, під обстріл потрапили Широківська, Березнегуватська, Куцурубська, Воскресенська та Першотравнева громади. Пошкоджено житлові будинки, соціальні об’єкти та виробничу інфраструктуру. Є загиблі та поранені, додала Замазєєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *