Місцеві бюджети Миколаївщини отримали 50,7 млн грн рентних платежів
Упродовж січня – серпня 2025 року платниками податків регіону сплачено до місцевих бюджетів 50,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області. Найбільша сума рентних платежів надійшла до місцевих бюджетів за спеціальне використання води – 31,4 млн гривень. Також поповнився місцевий…