В Одесі мати викинула з вікна свою дитину
Сьогодні, 8 вересня, в Одесі 39-річна жінка викинула з вікна багатоповерхівки свою дитину. Про це повідомляє поліція Одеської області, пише “ТСН“. «До поліції надійшло повідомлення від завідувачки одного з гуртожитків у Приморському районі Одеси про виявлення біля будівлі немовляти без ознак життя. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група територіального відділу поліції», — йдеться у повідомленні відомства. Попередньо правоохоронці встановили, що 39-річна мати викинула новонароджену дитину з вікна багатоповерхівки. Що стало причиною —…