У Миколаєві будівельники використовують очищену воду для виготовлення розчину
2 листопада співробітники Миколаївоблтеплоенерго стали свідками, як будівельники відрами набирали очищену воду для замішування цементного розчину, повідомляє Миколаївська міська рада. «ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» з початку 2023 року спрямувало близько 22 мільйонів гривень власних та міських коштів на обслуговування точок видачі безкоштовної очищеної води, аби мешканці міста в умовах війни мали доступ до якісної води у кожному…