Оте, що гепнуло, – це ППО збила ракету, – Кім
У своєму Telegram голова Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що Над Миколаєвом ППО збили ще дві ракети. Про це інформує УНН. Цитата “2 збиті крилаті. Дякуємо ППО” – йдеться у повідомленні. “Збили ще одну крилату ракету. Це якась вже традиція – збивати по одній ракеті вночі. Оте, що гепнуло, то якраз працювала ППО”, – сказав Віталій Кім. Додамо…