Головний інженер підприємства зумів збагатитися на встановленні лічильників у Миколаєві
Колегія суддів ВАКС оголосила обвинувальний вирок колишньому головному інженеру обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго», який був відповідальною особою за виконання Інвестиційної програми у 2015-2016 роках під час виконання робіт із встановлення приладів обліку теплової енергії в житлових будинках Миколаєва і заволодів коштами згаданого підприємства на загальну суму понад 1,7 млн грн, повідомляє Аспект з посиланням на “ЗН“. “За…