Ще одна гордість Миколаївщини: вихованець ДЮСШ з єдиноборств Віктор Антипенко здобув бронзу Дефлімпійських ігор у Токіо
Миколаївщина продовжує утверджувати себе на спортивній мапі світу. Черговою яскравою перемогою став успіх вихованця тренера Георгія Пєткова та ДЮСШ з єдиноборств — Віктора Антипенка, який виборов третє місце на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо. Його боротьба, стійкість і сила волі принесли не лише особисту нагороду, а й справжню гордість для області та всієї України….