Підфартило: у Миколаївській області рибалка сіткою наловив біоресурсів на пів мільйона гривень
Виловив біоресурсу на майже пів мільйона гривень – миколаївські поліцейські викрили рибалку із забороненим знаряддям лову, повідомляє Поліція Миколаївської області. У правопорушника вилучили 183 особин риби та сітку. За незаконний вилов фігуранту загрожує до трьох років обмеження волі. Ввечері 17 вересня співробітники підрозділу поліції на воді управління превентивної діяльності обласного главку поліції під час відпрацювання…