Як себе поводити під час ожеледиці
До співробітників Служби судової охорони Миколаївщини завітали колеги з управління патрульної поліції в Миколаївській області. Цього разу тема занять – «ОБЕРЕЖНО! ОЖЕЛЕДИЦЯ!» – була дуже актуальною для природних умов сьогодення. Зовсім скоро до нас прийде зима – час багатьох свят, снігу та льоду. І хоча «у природи немає поганої погоди», усе ж таки зимовий період…