На Миколаївщині проходить благодійна акція по збору коштів для дитячої лікарні
Миколаївський хлібзавод №1 закликає всіх небайдужих долучитися до благодійної акції – «ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ ОНКОЛОГІЧНОЇ ЛІКАРНІ». На початку року співробітники підприємства вирішили зібрати монети номіналом 25 та 5 копійок, які вийшли з обігу рік тому. Майже у кожного вдома вони лежали без діла. Мета – використати їх на ДОБРУ СПРАВУ. За рік були зібрані…