У межах програми «Турбота» 65 мешканців Миколаївщини отримають адресну допомогу
Під головуванням очільника Миколаївської обласної ради Антона Табунщика відбулося чергове засідання спеціальної комісії з розгляду заяв на надання адресної грошової допомоги жителям області. Комісія працює в межах обласної програми соціального захисту населення «Турбота». Цього разу члени комісії розглянули 77 звернень, зокрема одну заяву — повторно після доопрацювання. Заявниками були, зокрема, онкохворі, діти з орфанними та…