Як почалося декларування у 2022 році – брифінг провели миколаївські податківці
У ГУ ДПС Миколаївської області відбувся брифінг на тему: «Про результати проведення кампанії декларування у 2021 році, та початок кампанії декларування 2022 року». В ньому взяли участь Ольга Купчишина та Галина Боненко. Результати проведеної минулорічної кампанії декларування свідчать проте, що у більшості громадян спостерігається підвищення рівня податкової свідомості, з’явилося розуміння сплати податків як соціальної необхідності….