У Миколаєві українські прапори: місто наше – Кім
Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім звернувся до жителів області. Він сказав, що у місті все спокійно. Показав наш, український прапор. Також підтвердив, що у всіх захисників гарний, бойовий настрій. І варто додати, що мер міста запропонував покинути укриття на час спокою. На Соборній площі звучить Гімн України.