На Донбасі з мінометів обстріляли позиції українських захисників: поранений воїн
Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи. Упродовж минулої доби, 12 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню, 1 із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. У бік Причепівки противник двічі відкривав вогонь з ручних та станкових протитанкових гранатометів. Поблизу Новозваніки окупанти обстрілювати позиції…