На Великдень військові знищили майже сотню окупантів
У неділю, 24 квітня, оперативно-тактичне угруповання “Схід” знищили майже сотню російських окупантів, а також не оминули увагою й техніку ворога, пише Оперативно-тактичне угруповання “Схід”. У цей день ворог здійснив одну атаку у районі, за який несе відповідальність оперативно-тактичного угруповання “Схід”. Проте захисники України змогли завдати суттєвих втрат російським окупантам. Вони ліквідували майже 100 окупантів. Щодо…