Російські окупанти використовують неповнолітніх українських дітей для розвідки наших військових позицій
СБУ звертається до всіх батьків із проханням бути пильними щодо переписок та контактів своїх синів і дочок. Ворог не знає правил і моральних бар’єрів, тому без сумнівів втягує підлітків у свої криваві плани. Так, у Харкові окупанти встановили контакт із неповнолітнім хлопцем через Telegram-меседжер. Рашисти обіцяли заплатити гроші за інформацію про позиції ЗСУ на території…