Сергій, воїн з Миколаївщини, вважає, що основна ціль – знищення загарбника та наближення Перемоги
«Звільнитися ми ще встигнемо — після Перемоги. А зараз найважливіше — довести справу до кінця. Інакше наступного разу ворог увійде просто в наші оселі», — говорить військовослужбовець із позивним «Кузя», який нині служить в окремому батальйоні 123-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. Повідомляє Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України. Сергій — родом із…