Поліцейські Миколаївщини продовжують розшук особи, яка залишила немовля у сміттєвому контейнері: винагорода за інформацію
Нагадаємо, що повідомлення про виявлення новонародженої дитини на спецлінію 102 надійшло 26 січня близько 13:30. Тоді на вулиці Лазурній біля буд. № 10 у мкрн Намив мешканка Миколаєва виявила немовля у сміттєвому контейнері. За словами лікарів, дитині 3 – 7 днів та ймовірно, що на вулиці у сміттєбаку пролежала кілька годин. Нині немовлям опікуються медики,…