Директорка поштового відділення на Миколаївщині привласнила 350 тисяч гривень

Під час досудового розслідування на підставі зібраних доказів слідчі відділення поліції № 8 Миколаївського районного управління встановили, що зловмисниця, зловживаючи службовим становищем, вилучила з каси поштового відділення майже 350 тисяч гривень, якими у подальшому розпорядилась на власний розсуд. За погодженням з прокуратурою слідчі повідомили ексдиректорці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191…

Читати далі

Одеський таксист виявився серійним убивцею, грабіжником та ґвалтівником

Таксист з Одеської області виявився серійним убивцею – з 2013 по 2015 роки, займаючись приватними перевезеннями на території регіону, скоїв 6 пограбувань, 7 розбоїв та вбивства 4 жінок – пасажирок його авто. Про це повідомляє прокуратура Одеської області. Якщо після вимоги віддати кошти та ювелірні вироби потерпілі чинили опір, він починав душити їх, доки вони…

Читати далі