На Миколаївщині незаконно вирубали дуби: збитки — понад 146 тисяч гривень

У Вознесенському районі Миколаївської області зафіксовано факт незаконної вирубки дерев у захисних лісових насадженнях. Про порушення повідомили через електронний сервіс «ЕкоЗагроза».

У відповідь на звернення державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу провели обстеження території вздовж автомобільної дороги між селами Мартинівка та Тімірязєвка. У ході перевірки виявлено самовільну рубку восьми живих дерев породи дуб діаметром від 39 до 46 см.

Сума завданих державі збитків становить 146 448 гривень.

Матеріали перевірки направлено до Вознесенського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. За попередніми даними, в діях невстановлених осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу, що спричинила тяжкі наслідки).