
Минулої доби на Миколаївщині внаслідок обстрілів російських окупантів поранення дістало восьмеро людей. Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, пише УНН.
“Окупанти продовжують обстрілювати Миколаївщину. Знову дісталося громадам Баштанського і Миколаївського районів”, – написала Замазєєва у Telegram.
За її словами, під обстріли потрапили Широківська, Березнегуватська та Галіцинівська громади.
“Загалом же, за минулу добу на Миколаївщині поранення отримали 8 людей. Дітей серед постраждалих немає. Усі постраждалі доставлені у наші медичні заклади і отримують необхідну допомогу”, – повідомила Замазєєва.
Станом на сьогоднішній ранок у миколаївських лікарнях знаходяться 274 громадянина, що постраждали від атак окупантів. Ще 42 постраждалих отримали допомогу амбулаторно.