Окупанти обстріляли громади на Миколаївщині: 8 поранених

Минулої доби на Миколаївщині внаслідок обстрілів російських окупантів поранення дістало восьмеро людей. Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, пише УНН.

“Окупанти продовжують обстрілювати Миколаївщину. Знову дісталося громадам Баштанського і Миколаївського районів”, – написала Замазєєва у Telegram.

За її словами, під обстріли потрапили Широківська, Березнегуватська та Галіцинівська громади.

“Загалом же, за минулу добу на Миколаївщині поранення отримали 8 людей. Дітей серед постраждалих немає. Усі постраждалі доставлені у наші медичні заклади і отримують необхідну допомогу”, – повідомила Замазєєва.

Станом на сьогоднішній ранок у миколаївських лікарнях знаходяться 274 громадянина, що постраждали від атак окупантів. Ще 42 постраждалих отримали допомогу амбулаторно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *