Платники Миколаївщини підтримали українську армію на майже 1,4 мільярда гривень
Так, у січні – червні 2025 року до державного бюджету забезпечено майже 1,4 млрд грн військового збору. Надходження перевищили показник першого півріччя 2024 року у 3,2 рази, або на 928 млн гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Миколаївській області Валерій Політило. Питома вага військового збору в загальній сумі надходжень до державного бюджету становить 17,8 відсотка. Очільник…