Підприємства Миколаївщини сплатили понад 31 мільйон гривень екологічного податку
Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що у січні – лютому 2025 року підприємствами Миколаївщини сплачено до бюджетів усіх рівнів 31,3 млн грн екологічного податку, зокрема до державного бюджету – 20,1 млн грн, до місцевих бюджетів – 11,2 млн гривень. Питання збереження довкілля є досить актуальним для Миколаївської області, саме тому надходження екологічного податку до бюджету є…