Миколаївщина: власники автівок сплатили до місцевих скарбниць 2,3 мільйона гривень транспортного податку
Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що у січні – серпні 2025 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 2,3 млн грн транспортного податку. Власниками авто – фізичними особами перераховано 1,2 млн грн транспортного податку, внесок у сплату транспортного податку від юридичних осіб склав 1,1 млн гривень. Слід зазначити, що транспортний податок – одне…